Apie Spynele.lt

Ieškote patikimų spynų garažui, laiptynei, rūsiui, sandėliui ar kitai patalpai? Esant tokiai milžiniškai spynų pasiūlai, labai lengva išsirinkti netinkamą.

Profesionalai, dominuojantys metalinių garažo vartų bei durų gamybos sektoriuje, atrinko patikimiausias spynas į vieną vietą – spynele.lt elektroninę parduotuvę. Čia rasite lyderiaujančių gamintojų Europoje spynas, kurios yra mūsų išbandytos, laiko ištestuotos ir sertifikuotos. Spynele.lt šias spynas jums pateikia geriausiomis kainomis Lietuvoje.

Jeigu ieškote aukštos kokybės spynos ir nežinote ką pasirinkti – mielai jumis pakonsultuosime telefonu +370 6024 2912 arba spynele.lt@gmail.com

Mūsų misija

Jūs dažnai klausiate: „Kaip rasti gerą ir patikima spyną? Kur įsigyti už gerą kainą? Ką galėtume patarti specifinėms durims?”

Spynele.lt misija yra padėti žmonėms rasti tinkamiausią spyną, įsigyti ją už geriausią kainą ir gauti greitai visoje Lietuvoje.

Jums nebereikės sukti galvos, važinėti po parduotuves ar naršyti internete, nes paskambinus Spynele.lt profesionalams viskas taps labai aišku ir paprasta.

Mūsų vizija

Spynele.lt komanda, kuri dirba su įvairių tipų durimis ir vartais jau daugiau nei dešimtmetį, nuolatos domisi rinka ir siekia pateikti jums geriausius produktus rinkoje.

Atrenkame produkciją atsižvelgdami į Lietuvos klimatą bei kitus saugumo rodiklius. Ateityje planuojame didinti produktų įvairovę durims – spynos, rankenos ir furnitiūra.

Siekiame suteikti patikimus praktinius patarimus ir patogias sąlygas įsigyti vienoje vietoje.

Kodėl verta rinktis Spynele.lt?

Geriausios kainos Lietuvoje

Siūlome produktus durims už pigiausią kainą Lietuvos rinkoje.

Profesionalų patarimai

Išskirtinis dėmesys ir nemokami patarimai kiekvienam.

Patikima produkcija

Visas prekes išbandome ir naudojame patys.

Greitas pristatymas

Išsiųsime užsakytas prekes ir jas gausite per kelias dienas.

5 metų garantija viskam

Suteikiama 5 metų gamintojo garantija visoms prekėms.

Mus rekomenduoja

Dirbame pagal "Klientas yra pirmoje vietoje" principą. Todėl patenkinti klientai mus rekomenduoja!

stipriausi Lietuvoje 2022 2023 sertifikatas

Ieškote metalinių garažo vartų, laiptų, turėklų ar terasų?

Mūsų įmonė taip pat profesionaliai gamina bei montuoja metalo gaminius. Metaliniai garažo vartai, laiptai, turėklai, terasos ir stoginės bei kitos metalinės konstrukcijos.